Web Tasarım

WEB TASARIM İLE FARKINIZI GÖSTERİN

Web siteniz dijital iş yerinizdir...

İş yerinizin dekoru nasıl olsun isterdiniz? İş yerinize gelen müşterileriniz "tam da istedikleri" bir işletmeye geldiklerini daha ilk anda anlasalar ne güzel olurdu öyle değil mi?


Web siteniz için de durum pek farklı değil. Ziyaretçileriniz daha ilk anda etkilenip, sunduğunuz ürün veya hizmeti "tam da istedikleri" biçimde bulsalar ne de güzel olur.


Oveo Kreatif'in uzman web tasarım ekibi sadece göze hoş gelen değil, bulunduğunuz endüstride en güncel, müşteri kitlenizin tercihine en uygun tasarımları size sunar.

365 gün destek

Oveo Kreatif, markanıza uygun web sitesini tasarlayıp yayına aldıktan sonra bir yıl boyunca sınırsız teknik destek sunar.


Web siteleri de tıpkı iş yeriniz gibi zamanla yenilenmek, bakımlı olmak ve şık görünmek ister. Donmuş bir web sitesi ölü bir hücre gibi çevresine zarar vermekten başka bir işe yaramaz. Web siteniz uzman eller tarafından düzenli olarak güncellenmeli, bakım görmelidir.


Oveo Kreatif'in uzman web tasarım ekibi web sitenizin ihtiyacı olan güncelleme ve bakım süreçlerini 1 yıl boyunca ücretsiz olarak yapar.

Web sitenizi yönetin

Tıpkı bir sosyal medya profili yönetir gibi basit ve hızlı biçimde web sitenizi kendiniz yönetmek nasıl olurdu?


Yaptığımız web sitelerinde yönetim panelini tek ekrandan rahatça kullanıma uygun olarak tasarlıyoruz. Sosyal medya profilinizdeki rahatlıkta kendi web sitenizi yönetebilir, müşterilerinize daha iyi bir deneyim sunabilirsiniz.


Oveo Kreatif'in uzman web tasarım ekibi yönetim paneli eğitimini ücretsiz verir ve bir yıl boyunca sınırsız teknik destek sağlar.

KULLANIMI KOLAY VE SEO TEMELLİ TASARIM

mobil uyumlu web tasarım

Arama Motoru Optimizasyonu dikkate alınarak web tasarımlarımızda yazılımlar kodlanmaktadır. Gerekli etiketler, açıklamalar gibi pek çok nokta değerlendirilip, tamamen sizin yönetiminize sunulmaktadır.

Seo temelli web site tasarımlarımız, milyonlarca internet kullanıcısı tarafından daha

kolay fark edilmeniz için zemin hazırlamaktadır.

Web Sayfası ve Tasarım

E-ticaret siteleri

Ödeme sistemleri kurulmuş, pazar yeri entegrasyonları hazır, markanıza ve endüstrinize uygun yapıda "terzi usulü" web tasarımlar yapıyor, rakipleriniz arasından sıyrılmanıza katkı sağlıyoruz.


Özel Tasarım Web Sitesi

Ajans ekibimizce oluşturulan projeleri uzman web tasarım ekibimizle sizin için Bootsrap, AI, CSS, HTML5, PHP, JQuery, Laravel teknolojilerini kullanarak kolayca web sitesi haline dönüştürüyor, markanıza özel ve eşsiz bir görünümle yayınlıyoruz.


Mobil Uyumluluk

Milyarlarca insan her gün mobil cihazlarla online olurken, modası geçmiş hazır masaüstü bir web sitesiyle onları etkilek artık mümkün değildir. Web tasarım ekibimiz markanızı mobil ortamda en şık ve işlevsel tasarımlarla sunar, işletmenizi milyarlarca insana görmek istedikleri gibi gösterir.


Arama Motorları Görünürlüğü

Oveo Kreatif'in uzman web tasarım ekibi markanızın arama motorlarında hak ettiği yerde olması için gerekli tüm detayları düşünür, web sitenizi en iyi şekilde indexler ve reklam çalışmaları için doğru hazırlığı yapar.