Uzaktan Eğitim Sistemleri

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMLERİ

“Online öğrenme, toplantı ve birlikte çalışma sistemi (virtual workplace)”

Uzaktan eğitim yazılımımız size özel bir sistemde online eğitim, kurs, sınav, toplantı ve webinar yapmanızı sağlayan entegre e-eğitim ve iletişim sistemidir. Eğitim kurumlarının yanında şirketler tarafından personel, bayi, tedarikçi, müşteri, ürün eğitimleri, seminerleri, toplantıları ve destek hizmetleri için kullanılmaktadır. Kullanıcılarınızın online sosyal bir ortamda hem öğrenebildiği, hem bilgi paylaşabildiği, hem görüşme, toplantı yapabildiği hem de webinarlara katılabildiği bir sistem sunar.

"Yazılımımızın Avantajları"

Sistem ölçeklenebilir mimaride sınırsız sayıda kullanıcıya hizmet verebilecek özelliklere sahiptir. Kullanıcı sayısı artışı gözlenerek sunucu ve depolama alt yapısı da dinamik olarak artırılabilmektedir.

Sunucuların kullanıcı sayısına göre uygun performansta çalışabilecek şekilde yapılandırılması ve yeterli internet bant genişliği sağlanmaktadır. Sistem içerisinde öğrenci, ders ve öğretmen iletişimini sağlayacak sistemler ve dijital içerikler birlikte sunulabilmektedir.

"Yepyeni bir Online Eğitim Konsepti ile tanışın"

İşter eğitim kurumu olun, ister özel bir şirket... Online toplantı ve online dersler artık hayatımızın bir parçası oldu. Zamanı iyi kullanmak için uzaktan eğitim modelleri en etkili araçlar. Hemen bizi arayın siz özel bir kurulumla anında sisteminizi kullanmaya başlayın.

ONLİNE EĞİTİM AYRICALIĞI