Tv Reklamları

MARKANIZI MİLYONLARLA BULUŞTURUN

Bant Reklamlar

Milyonların televizyon ekranına kilitlendiği ve pür dikkat programı izlediği esnada çıkan bant reklamlar çok daha fazla kitleye erişmek için tercih edilmektedir.

Sınırlı süre içerisinde markanızı tanıtmak gerektiğinden bu tür tanıtımların uzman ekibimizce hazırlanması gerekir.


Bant reklam olarak yaptığımız çalışmaları incelemek için bizimle iletişime geçin.


Hedef kitlenizin belirlenip ve analizi yapılarak uzman ekibimizce çok özel bant reklamlar hazırlanmaktadır. Hedef kitlenizin tercih ettikleri program veya dizilerinde belirlenmesiyle televizyon ekranına en yoğun oldukları esnada verilmek istenen mesajı büyük kitlelere doğru biçimde ulaştırabiliriz.

Bant reklam fiyatları ve daha fazla bilgi için telefon ederek aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Bant reklam nedir ve nasıl olmalıdır sorularının yanıtı ve markanıza uygun biçimde planlama yapılması için ofisimizde uzman ekibimizle bir proje hazırlayabilirsiniz.

Spot Reklamlar

Spot Reklamlar program veya dizi aralarında yayınlanan, jenerikten hemen sonra başlayan tam ekran olarak gösterilen bir televizyon reklam çeşididir. Spot reklamın içeriği markaların taleplerine uygun olarak değişkenlik gösterir. Bir senaryoya bağlı olarak profesyonel oyuncularla hazırlanan spot reklamların yanı sıra yalnızca seslendirme ve animasyon yardımıyla da hazırlanabilir.

Spot Reklamınızın İyi Olması İçin Yapması Gerekenler Nelerdir?

Reklamınızın etkili olması için hızlı ve mesajınızı iyi ileten bir yapıda olmasına özen göstermelisiniz. Spot reklam için süre planlaması çok önemlidir. Zaman sınırından dolayı reklamın ikna gücü iyi olmalı ve izleyici ok kısa sürede etkilemelidir. Ürün,hizmet ve mesaj ekran başındaki izleyiciye eksiksiz bir şekilde sunulmalıdır. Görseller ve müzik verilmek istenilen mesajı destekler nitelikte olmalıdır. Ne kadar iyi bir spot reklam hazırlanırsa izleyici için o kadar akılda kalıcı olur.

TV Program Sponsorluğu

Marka bilinci oluşturmak için TV’de yayınlanan programlarda program başlangıcında, bitişte ve reklam arası geçişlerde, “ Sunar – Sundu “ şeklindeki reklamlardır.

Milyonlar sevdikleri programları izlerken, bu programların hangi markaları tercih ettiğine bakarak tüketim alışkanlıklarına yön vermektedirler.

Sponsorluklar programın başlangıç ve bitişinde, reklam aralarından önce ve sonra yayınlandığı için programın en heyecanlı anlarına bitişiktir. Örneğin bir yarışma programına sponsor olduğunuzda program başlamadan önce markanızın adı geçecek ve markanızın desteğiyle ile programın yapıldığı vurgulanacaktır. “Oveo Kreatif markasının sunduğu yarışma programı başlıyor.” gibi ifadelerle yayın başlayacak ve sonllanacaktır. Reklam kuşağı başlamadan önce de benzer bir şekilde “X markasının sunduğu yarışma programı devam edecek.” İfadesi yer alır. Bu şekilde reklam sonu ve program bitişinde de markanızın adı geçer. Bu sayede markanız izleyicinin zihninde daha fazla yer edinir.

En önde olun

Ulusal Kanallarda

En iyi programlarda yer alın, markanızı doğru kitleye en

prestijli şekilde tanıtın.

Unutmayın "Reklam" denince akla "Televizyon" gelir...