Tabela Hizmetleri

Sizlere Tabela Çözümleri Üretiyoruz

Tabela Sistemleri

Estetik ve Farklı tabela çözümleri için ücretsiz ölçü ve tasarım hizmeti sunuyor. En doğru sonuç için sizi yönlendiriyoruz.

Kutu Harf

Çok şık, kaliteli ve Sağlam tabelalarda en çok tercih edilen tabela sistemlerindendir. Krom, Pleksi ve Alüminyum tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak tercih edilebilir.

Yönlendirme Tabelaları

İç mekan yönlendirmelerinde görünür ve estetiklik ön planda olmalıdır. Kaliteli malzeme seçimi olmazsa olmazdır.

Kaliteli Hizmet

Işıklı Tabela

Tabela, bir firmanın dış yüzünü en iyi şekilde yansıtan unsurlardır. Firmanın kurumsal kimliği yaptığı işi en iyi şeilde tabelalar anlatır. Tahta, sac, platik, kompozit, dekota, polikarbon, metal vb. üzerine yazı rakam firma bilgilerinin üzerine yazı yazılarak tabelalar oluşturulur. Günümüzde kullanılan tabelalar çeşitlilik göstermektedir. En çok tercih edilen tabelalar, branda üzerine solvent baskı branda gerilerek yapılan germe tabelalar, pleksi kutu harflerle oluşturulan kutu harf tabelalar, strafor (köpük) tabela), ledli kayan yazı tabelalar, neon tabelalar ve ışıklı branda tabelalar olarak kullanılır.Tabela, bir firmanın dış yüzünü en iyi şekilde yansıtan unsurlardır. Firmanın kurumsal kimliği yaptığı işi en iyi şekilde tabelalar anlatır. Tahta, sac, platik, kompozit, dekota, polikarbon, metal vb. üzerine yazı rakam firma bilgilerinin üzerine yazı yazılarak tabelalar oluşturulur.

Günümüzde kullanılan tabelalar çeşitlilik göstermektedir. En çok tercih edilen tabelalar, branda üzerine solvent baskı branda gerilerek yapılan germe tabelalar, pleksi kutu harflerle oluşturulan kutu harf tabelalar, strafor (köpük) tabela), ledli kayan yazı tabelalar, neon tabelalar ve ışıklı branda tabelalar olarak kullanılır.