Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Kimliğiniz

Markanızı her mecrada tanıtırken sosyal medyada da kitlelerin görmek isteyecekleri ve kolay iletişim kurabilecekleri biçimde tanıtmak çok önemlidir. Burada hem diğer mecralarda oluşturulmuş kurumsal kimliğe uyumlu olmak hem de sosyal medya platformunun özelindeki takipçi kitlesi ile iletişim içerinde olmak ana şablonu belirlemektedir.

Oveo Kreatif'in uzman sosyal medya ekibi markanız için uygun Sosyal Medya Kimliği oluşturarak Kitlelerle "doğru iletişim" kurmanıza aracı olur.

İçerik Planlaması

Markanızın yer aldığı sosyal medya platformlarına uygun içerik konseptleri ve iletişim metodları, kitleler ile iletişim kurarken "ilgi çekici ve dinamik" olmak durumundadır. Tüm dünyada milyarlarca insan her gün uzun saatlerce sosyal medya platformlarını deneyimlemektedir. Dünyanın en büyük markaları da dahil olmak üzere milyonlarca marka da sosyal medyada takipçi ve müşteri avındadır.

Oveo Kreatif'in uzman sosyal medya ekibi markanız için uygun bir plan yapar ve markanızın sosyal medyada dümensiz bir yelkenli gibi gezmesini engeller.

İçerik Üretimi

Sosyal medyada her saniye sayısız miktarda içerik üremektedir. Tüm kullanıcılar yazı, fotoğraf, video, canlı yayın vb. bir çok paylaşımı yoğun bir beğeni arzusuyla hiç durmadan paylaşmaktadır. Markalar da kendi tarzlarına uygun olan içerikler paylaşarak tüketicilerin dikkatini çekme ve takipçilerini memnun etme gayreti içerisindedir.

Markanızı bu müthiş trafik ve iş hayatınızın yoğunluğu içerisinde içgüdüsel olarak ne kadar sağlıklı içeriklerle besleyebilirsiniz?

Oveo Kreatif'in uzman sosyal medya ekibi markanız için üreteceği içeriklerle sosyal medyada fark yaratmanızı sağlar.

DOĞRU SUNUMLAR YAPIYORUZ

Oveo Kreatif'in uzman sosyal medya ekibi markanızın

tüketici gözüyle iyi görünmesini sağlar.


Tıpkı bir çiçek yetiştirmek gibi...

Doğru tohumları ekmek markanızı her gün

doğru zamanda ve doğru içerikle besleyip

kök salması ve çevredeki tüm gözlerin markanızda olmasını sağlar.


Neticede rengarenk bir çiçek kimin ilgisini çekmez ki..