Organik Seo ve Google Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu

Site İçi Seo

“İçerik kraldır.” Web sitelerinizi bu deyişe uygun olarak hazırlıyoruz. Yani sürekli bakımı güncellemesi yapılan, yeni ve özgün içerikler girilen bir web sitesi üst sıralardaki konumunu uzun süre koruyacaktır. İçeriklerinizin özgün olması aşırı derecede önemlidir. İçeriğinizin teknik olarakta kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Url – Title – Description Optimizasyonu

Her sayfaya o sayfanın kalıcı linklerini (permalink), başlığını (title), arama kelimelerini (keywords), Açıklamasını (description) yazabilmenizi sağlıyoruz. Bu sayede web sitenizdeki her bir sayfa için ayrı kelime ve ayrı arama sonuçlarında üst sıralarda çıkma şansınızı arttırıyoruz.

W3C Standartlarına Uyumluluk

Web sitenizin standartlar dahilinde kodlanması gerçekten ciddi bir efor ve tecrübe gerektirir. Bütün sitelerimizi bu standarlara uyumlu olarak kodlamaktayız. Böylece arama motorları web sitenizin kullanıcı dostu ve düzgün görüntülenen bir site olduğunu anlar. Bu kalemin olumlu olarak işaretlenmesi ile üst sıralara çıkmaya ve orada kalmaya devam edersiniz.

SEO Neden Önemlİdİr?

Arama Motoru Optimizasyonu
  • SEO fark edilme ve markalaşma için gereklidir. Eğer ürün ve hizmetleriniz ile ilgili tüm aramalarda ilk sıralarda çıkarsanız bu potansiyel müşterileriniz için sizin adınıza farkındalık yaratarak, akılda kalmanızı sağlayacaktır.
  • SEO güvenilirliği arttırır. Arama sayfalarında üstte gözükmeniz, sizi müşterilerinizin gözünde daha güvenilir kılar. Çünkü diğer benzer alıcıların da sizi aradığı ve incelediğini düşünerek, daha kolay güven sağlanır.
  • SEO web sitenizin trafiğini arttırır. Web sitenizi dükkanınız gibi düşünebilirsiniz. Ne kadar çok trafik yani insan ziyaret ederse, bu kişiler arasında satın alma yapacak olanların oranları da yükselecektir.
  • SEO organik aramada yükselmenizi sağlar. Organik aramalar web sitenize gelecek trafiğin en temel kaynağıdır.
  • SEO küresel olduğu kadar yerel olarak da işinizi destekler. Yerel SEO, kendinizi belirli bir bölgeye veya kitleye kanalize etmenize de yardımcı olur.

Google İşletmeler ve Harİtalar

Google İşletmeler ve Haritalar

İşletmenizi Google İşletmelere eklerken adresinizle birlikte haritadaki yerinizi işaretliyoruz. Google işletmenizin size ait olup olmadığının onayından sonra haritalardaki yerinizi kesinleştirir. Firma adınız ile arandığınızda Google Arama sonuçlarında adınızın yanında harita çıkmasının sırrı burada yatıyor. Bize web sitesi yaptıran her müşterimize bu hizmeti ücretsiz olarak sağlıyoruz. Ayrıca standart olarak web sitenize Google Haritası ekleyerek Logonuzu tamda işletmenizin yerinizi gösterir şekilde yerleştiriyoruz.